MB buhalterija

MB buhalterija

MB buhalterija – tvarkyti pačiam ar samdyti buhalterį?

MB buhalterija reikalinga, kai Įmonės įkūrimas ne tik atveria vartus į didesnio uždarbio galimybes, bet ir atneša daug atsakomybių. Viena iš tokių – buhalterinės apskaitos pildymas.

Nesvarbu, kursite UAB, MB ar bet kokią kitą verslo formą, jums reikės vesti buhalteriją – verslo apskaitą.

MB buhalterija

Priešingai nei UAB, MB turi šiek tiek lengvesnį apskaitos vedimo modelį, todėl ši verslo forma yra kiek patrauklesnė naujiems verslininkams.

Nepaisant to, kad MB buhalterija nėra tokia sudėtinga, kaip UAB, ją vis tiek reikia vesti tvarkingai, o tai reiškia, kad buhalteriją tvarkantis žmogus turi turėti ne tik reikiamas žinias, bet ir patirtį.

Tuomet kyla klausimas – kas gali tvarkyti MB buhalteriją?

Iš esmės, galima teigti, jog bet kas. Tačiau toks pasakymas nėra iki galo tikslus.

MB buhalteriją gali tvarkyti ir pats verslą įkūręs žmogus, ir jo darbuotojas, ir pasamdytas buhalteris, ir samdoma buhalterinė įmonė. Visi šie variantai turi ir privalumus, ir trūkumus.

MB buhalterija

Pavyzdžiui, jeigu buhalteriją vesite savarankiškai, tuomet sutaupysite, kadangi nereikės mokėti pinigų buhalteriui, tačiau tuo pačiu tai atims daug laiko ir gali būti, kad nebeturėsite kada kokybiškai atlikti teikiamų paslaugų.

Buhalteriją patikėti galima darbuotojui, kuris nebūtinai turi žinių apie buhalterijos pildymą. Tačiau tuomet rizikuojate, kad buhalterija bus vedama neteisingai, o tai gali atnešti ne tik daug nemalonumų, bet ir finansinių išlaidų.

Turbūt pats patogiausias būdas – samdyti buhalterį arba buhalterinę įmonę. Tokiu būdu galėsite ne tik nesijaudinti dėl atliekamų darbų kokybės, bet ir netrukdomas dirbti savo darbą.

Kas brangiau: samdyti buhalterį ar buhalterinę įmonę?

Samdyti buhalterį naudinga tuomet, kai įmonė yra didelė, t.y. didelė apyvarta, darbuotojų kiekis siekia kelias dešimtis ar net kelis šimtus. Tokiais atvejais apsimoka samdyti buhalterį, kuris ne tik padės tvarkingai vesti buhalteriją, bet ir atsakys į visus jūsų klausimus. Na, o tiems, kurie turi nedidelį verslą, kur kas patogiau kreiptis į buhalterines paslaugas siūlančias įmones. Tuomet ne tik reikės pigiau mokėti už paslaugas, bet ir nereikės aprūpinti darbuotojo darbo vieta bei reikmenimis.

Patikėkite visas savo MB buhalterines paslaugas profesionalams. Jūs rūpinkitės savo verslo klestėjimo reikalais. 

Pasirašius su mūsų įmone metinę sutartį, pirmąjį mėnesį mūsų paslaugos Jūms bus suteiktos nemokamai 🙂

+370 603 05073

info@buhalterinesapskaitos.lt 

Mažoji bendrija
PaskelbėAistė
Ankstesnis įrašas
Mažoji bendrija buhalterija
Kitas įrašas
Pajamų deklaracija mokesčių deklaravimas
Parašykite komentarą
Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.